SSPE Hastalığına Bağlı Problemler

HASTALIĞA BAĞLI PROBLEMLER

KABIZLIK: Kabızlık, bağırsak gazları çok sık karşılaştığımız bir sorun bunun için ebegümecini yoğun gaz içinde papatya çayını önerebiliriz ikisinin de oldukça etkili olduğu test edildi.

 BALGAM: Çok önemli bir problem halledilemediği zaman vakumla balgamı aldırmak zorunda kalabilirsiniz. Ebegümeci, susam yağı, keten tohumu gibi bitkiler balgamın sökülmesine yardımcı olsa da en etkili yöntem yüz üstü yatırmak ve bebekliğinde yapıldığı gibi avuç içi ile kürek kemiklerinin arasına onu rahatsız etmeyecek şekilde hafif hafif vurarak balgamı çıkarmaya çalışmak.

ATEŞ: Yine eski bilgilerimize başvuracağız. Genelde ılık suyla yerine göre soğuk su ateşli bölgelere kompres yapmak. Ateşli durumlarda sık sık ateşin derecesini ölçün panik yapmayın bu hastalık esnasında ateşin olması savaşın devam ettiğini gösterir hem toksinlerin atılmasına da yardımcı olur yeter ki sınırı aşmasın üst sınır 38 ondan sonrası tehlikeli olabilir.

YUTKUNMA GÜÇLÜĞÜ: Çiğneyebiliyorsa ağzına sakız verin yutup yutmadığını kontrol edin emzik ve biberonlar (eğer çocuk kabul ediyorsa) yutkunmanın sürekliliğini sağlıyor.

AĞLAMALAR: Ağlamanın sebebini bulup halletmeye çalışın çiş, kaka, gaz sancısı vs… her hangi bir ağrı ebeveynler açısından rahatsız edici bir durum ama aylarca “ııh” sesini bile duyamayacağınız anların da olabileceğini düşünüp şükredebilirsiniz üstelik ağlama bir çok siniri faaliyete geçireceğinden buna olumlu bir durum gözüyle de bakabiliriz.

TERLEMELER: Özellikle kafa bölgesinde yoğun terlemeler olabilir sebebi genellikle aşırı elektriktendir saçlarını kısa tutmanız ve terli bölgeleri kurutarak hastayı rahatlatabilirsiniz terlemeye de tehlikeli boyutlarda olmadığı müddetçe olumlu gözle bakabiliriz.

DİŞ GICIRDATMALARI:
 Aşırı elektrik deşarjından kaynaklanır yapacak tek şey etkisini azaltmaya çalışmak bunu da eczanelerden alacağınız dişlikler vasıtasıyla yapabilirsiniz.

KASILMALAR: RİVOTRİL ve LİORESAL  Bu ilaçlar, artık yürüyemeyen ve fazla kasılması olan hastalarda kasları gevşetmek için verilir. Yeşil reçete ile verilmektedir. Bunların dozu çocuğun kasılma derecesine göre ayarlandığı için genellikle hekimler anne ve babalara şöyle öneriyor: günde verilebilecek en yüksek miktar damladır (ya da tablettir). Kasılmaların derecesine göre bundan daha fazla yetinebilirler. Deneyerek dozu ayarlayabilirsiniz. Fazla gelirse uyku yapar, o zaman dozu azaltırsınız. (aileler doz ayarlamada zorluk çekiyorlarsa çocuklarını doktora sık götürerek dozu ona da ayarlatabilirsiniz.) hekimler bu ayarlamayı aileye bırakmaktadır.

 

SSPE HASTALIĞINA BAĞLI PROBLEMLER VE TAVSİYELER

1.AĞLAMALAR

 

Ağlamaların sebebi çoğunlukla,

a)     Gaz sancısı

b)     Kaka problemi (kabızlık)

c)      Çiş problemi (idrarda tutukluluk)

d)     Kasılmaları (kas ağrıları oluşuyor)

e)     Yutma göçlüğü (boğazlar, bademcikler, yutak borusunun dralması)

f)       Yanlız kalmaları

g)     Sevmediği şeylerin yedirilmesi

h)     Vücutta meydana gelmiş olan bir enfeksiyonun rahatsızlığı

 

2.ATEŞ

 

Karşılaştığımız 2 tür ateş vardır.

 

a)Hastalığımızdan kaynaklanan ateş:

Bu ateş çoğunlukla38 dereceye kadar çıkan ateştir. Vücudun kendisi hastalığa karşıgöstermiş olduğusavunma cinsi ateştir. Bu ateş hastalığımız süresince karşımıza çok çıkacaktır. Panik yapılacak bir durum değildir.Yin de sık sıkölçmek gerekir. Bu arada ateş düşürücü şuruplar kullanılır. Sürekli bezle müdahale edilir. Koltuk altı ve kasıkları ıslatarak çocuğa uygulayın.

 

b)Enfeksiyonun sspe hastalığıyla birleştiği ateş:

bu ateş çoğunlukla 40, 41 derece’ye kadar çıkar. Böyle bir durumda evde oyalanmayıp, doktoragitmek gerekir. Enfeksiyonu öğrenip ona göre müdahale edilip, oluşan bu mikrobu bir an önce yok etmek lazımdır. Bu da antibiyotikle halledilir. Bağışıklık sisteminin daha da düşmesi çocuğun ölmesine sebep olur. Bunun için iğneli antibiyotikle tedavi etirin.Bu arada oluşan kilo kaybında da çocuğu ek besin olarak hazır mama takviye edilen, özellikle MİLUPA’nın her türlüsü mevcuttur. Kilo almasıhem enfeksiyonun yok olmasına, hemde sspe hastalığına faydası çok büyüktür. (Enfeksiyonla beraber havaleler ve kasılmalar artar.)

 

a)sirke ile baş, koltuk altı ve kasık bölgelerine pamuk veya bez yardımı ile ıslatarak, tanpon yapılır, sık sık değiştirilir.

b) Ilık banyo yaptırılır.

c) Gün içerisinde 38;5 dereceden yukarıda ise doktora başvurulmalıdır, çünkü başka bir enfeksiyon ile birleşmemiş ise kasılma ve havaleler artar, yapılacak ilk iş enfeksiyonu öğrenmek ve antibiyotik ile (iğne hastalığa müdahale edilmelidir), (hap veya şurup ile oyalanmamalıdır.)

 

3.AĞIZ VE BOĞAZ İLTİHABI

 

Ağzının içini mümkün mertebe temiz tutmalıyız. Dişleri günde 2-3 kez fırçalamalıyız. Karbonatlı suylada her gün bir kez dezenfekte edin. Özellikle dilin üzerindeki beyaz tabakayı diş fırçası yardımı ile temizlerseniz, oradaki sinirleri de uyarıp, zaman içerisinde dilini kullanmasına fayda sağlarsanız, tat almasına da sebep olursunuz. Boğazına yapacağınız masajda çok faydalı olacaktır.

 

Masaj:Baş parmağınızla, işaret parmağınızı çocuğun boğzındaki gırtlağın yanlarındaki damarlara koyup, yukarıdan aşağıya doğru biraz bastırarak asmanız onu rahatlatır. Aynı zamanda buradaki kasları hareket ettirdiğinden dolayı çocuktaki yutma refleksini kuvvetlendirir. Yeme+Yutkunmadaki zorluklar ortadan kalkar. Her yemekten önce yapınız. Zaman içerisinde farkı anlayacaksınız.

Balgam:Limon suyunu damlatarak kullanmak çok faydalıdır. Balgamın üzerine düştüğü için onu içindeki asitle parçalar. Kimi zaman yutar kimi zaman çıkarır. Önemli olan onu sökmesidir.

Ebegömeci, ıhlamur, su, bal, tarifesi çok daha geçerlidir, bu çay da balgamı öksürterek söktürür.

Masaj: Her ikisinde de; çocuğunuz öksürdüğü zaman da onu oturur vaziyete alıp, kaldırarak önden göğsünün yanlarına arkadan göğsün hizasında olan sırtının yanlarına avucunuzun içi ile üçgen çeklinde, elinizin içinde hava bırakarak çocuğa vurunuz, halıyı döver gibi pat pat sesleri çıkacaktır. Bu tanponla onun içindeki balgamı kopartırsınız. Bunun uygulanması şarttır. Çünkü göğüste toplanan balgam ciğerleri sarar, çocuğun nefes almasını önler, tabi kalbi tıkar. Nasıl bu durumu çözmek lazımdır. Bu masajı her seferinde vuruşları 25-25 ön, 25-25 arka olmak üzere günde 2-3-4 her ne kadar yapasanız o kdar balgam atar. Çıkarmasa da balgamı çiş ve kakasında muhakkak çıkar.

 

a) Polen, bal ile yedirilir.

b) Karadut şurubu yavaş yavaş içirilir.

c) Okaliptus suyuna pekmez veya bal karıştırılarak içirilir.

d) Okaliptus yağı ile masaj yapılır. Başparmağımız ve işaret parmağımız ile yukarıdan aşağıya doğru gırtlağın her iki yanındaki kaslar ovulur.

e) Ebegümeci, su, bal kaynatılır, demlenerek içirilir.

 

4.DİŞ GICIRDATMALARI

 

Aşırı elektrik deşarjından kaynaklanır. Eksik doz rivotrilden de kaynaklanıyor. Rahatsız edilmekten özellikle uyurken yerinin değiştirilmesi vb sebeplerden oluşmaktadır. Eczanelerden alacağınız dişlikler vasıtasıyla bu sorunu biraz azaltırsınız

 

Gün içerisinde ayaklarını içine su dolu bir kapta 5-10 dk. Bekletiniz. Kışın su ılık olsun, yazınsa serin, onu çok rahatlatır. İçine 2 damla papatya ve lavanta yağı damlatabilirsiniz. Mümkünse gün içerisinde 1 defa düş aldırın.

 

Yazın toprağın içine bir oyuk açıp, içine dolduracağınız su ile ayaklarını içine sokmanızda onu rahatlatır. Toprak onun enerjisini alır.

 

Bakır bir telli eline bağlayıp, telin bir diğer ucunu toprağa gömerek enerjisini attırabilirsiniz.

 

Çocuklarımız hareket etmedikleri için vücutlarındaki enerji birikimi oluşup elektrik akımı yüksek oluyor. Fizyoterapi, vücuda hareket yaptırmanızda onun kasılmalarına, diş gıcırdatmalarının azalmasına çok iyi gelecektir.

 

5.YUTKUNMA GÖÇLÜĞÜ

 

Bizim can noktanız olan çok önemli bir harekettir. Bu hareketin gitmesi demek çocuklarımızın ölmesi demektir. Beynin en son unutuğu bir harekettir. Bu hareketi çocuğumuza unutturmamamız gerekiyor. Bunu ona anlatmalısınız. Yaşaması için gerekli olduğunu ve bunu yapabileceği, ona güvendiğinizi, sizin için onun ne kadar gerekli olduğunu ve sizi seviyorsa bu hareketi hiç unutmamasını onun beynine motive edin. Yani şartlandırın, öğretin, yemen lazım, yutman lazım, hastalığı yenmen için bunu yapmalısın, yapabilirsin vb..

 

Dile kaşık ile bastırarak önce uyarın, sonra mamasını verin her bir kaşık mamadan önce başka bir kaşık yardımı ile dili uyarıp sonra mama yedirin.

 

Yemek yemeden önce kendine ait bir diş fırçası ile ıslak olsun, dili bastırarak, ovarak, dişetlerine masaj yaparak, dişlerini fırçalayarak dili uyarıp, yemek yedireceğinizi söyleyip öyle besleyin. Unutmayınki bu çocuklar sizi duyuyor, ona söylediğiniz her sözü de anlıyor. Ama cevap veremiyor.

 

Ağzını açmıyorsa, dudaklarının üzerine, çene kemiklerine, boğazına baş ve işaret parmaklarınızla masaj yapın ağız çevresini uyarın. Sevdiği yemekleri, kolay yiyeceği şeyler verin.

 

Yutma göçlüğünden dolayı Kilo gitti ise zaman kaybetmeden Milupanın hazır mamalarından yedirin. Tavsiye ettiğiniz hareketleri yaparsanız ve mamayı yedirirseniz zaman içerisinde kaybedilen kilolar alınacağından çocuğun bağışıklık sistemi düzelecek, bu zorluk da ortadan kalkacaktır. Çocuğunuz zaman içerisinde katı yiyecekler dahi yiyecektir. Mamayı da yadirmede güçlük çekiyorsanız kilo da çok çok gitmiş ise sonda bağlatabilirsiniz. Bu şekilde beslenirken de orada sıvı olarak birşeyler yuturun ama şu varki bir çok hasta bu dönemden geçti, tavsiye etiğiniz bu önlemi kaideye alın, bu dönemler çok zor da olsa geçiriliyor. İnsanoğlu herşeyi başarabilir, yeterki azimli olsun, Allaha dua etsin. O bizi bağışlayan, gören işiten, ve duyandır, onun istediği olur. Kuluna karşı her zaman merhametlidir. Bize tek yardım eden “O” dur sabrın sonu selamettir. İnşallah bu kötü günler geçecek Allah yavrularımızı bize bağışlıyacaktır.

 

Hayatta tek değilsiniz, sadece sizin başınızda , sizin hanenizde değil bu acılar, sadece sizin yüreğiniz kanamıyor. Bizler bir ididk on olduk, on idik yüz olduk, bin olduk. Gelin bir olalımi birlikten güç doğar birbirimize yardım doğar, çocuklarımıza şans doğar.

 

6.ASAB BOZUKLUĞU:

 

Karabaş otounu kaynatıp üzüm pekmezi ile içilir.

 

7.BALGAM (Flegma):

 

a) limonu ağız içine bir kaç damla şeklinde sıkarak verilebilir.

b) Karabaş otu kaynatılır, içilir.

c) Sirke çay kaşığı ile içirilir.

d) Sarmısak ile süt kaynatılarak içirilir.

e) İncirle süt kaynatılarak içirilir,

f) Bal tuz ile karıştırılarak yedirirlir.

g) Kekik suyu ile kaynatılıp sirke ilave edilip içirilir.

 

8.BAĞIRSAK İLTİHABI – KOLİT:

 

a) Keten tohumu bal-macun yapılıp yemeklerden önce bir kaşık yedirilir.

b) Kantaron kaynatılır, birer bardak içirilir.

c) Büğürtlen yedirilir.

d) Papatya ıhlamur kaynatılarak içirilir.

 

9.BAŞIN GENEL HASTALIKLARINDA:

 

Karabaş otu kaynatılarak içirilir.

 

10.BAYILMA VE BAŞDÖNME:

 

a) Soğan koklatırılır.

b) Yabani nane koklatırılır.

c) Limon ve portakal suyu içirilir.

 

11.DİL ŞİŞKİNLİĞİ:

 

a) Çemen suyu ile kaynatılır. Yada yavaş yavaş içirilir

b) Rezene ile su kaynatılıp, bal ilave edilir, ağızda tutulur.

 

12.DİL İLTİHABI:

 

a) Ada çayı ile gargara yapılır, yada yavaş yavaş içirilir

b) Ahududu çayı ile gargara yapılır, yada yavaş yavaş içrilir.

c) Meyan kökü çayı ile gargara yapılır, yada yavaş yavaş içirilir.

d) Dilin üzeri ve ağız içi karbonatlı, su ve diş fırçası ile fırçalanır ovulur,

 

13.DİŞ ÇÜRÜMESİ:

 

Dişetlerini kuvvetlendirmek, dişleri fırçalamak gerekir.

 

a) Biberiye, böğürtlen, defne tohumu sirke kaynatılıp, elde edilen mayi ile gargara yaptırılır.

b) Ebegümeci su ile kaynatılıp gargara yaptırılır.

c) Papatya  su ile kaynatılıp gargara yaptırılır.

 

14.EL VE AKAY TİTREMELERİ:

 

a) Karabaş otu su ile kaynatılıp bal ilave edilerek içirilir.

b) Kekik su ile kaynatılıp bal ilave edilerek içirilir.

c) Hatmi kökü su ile kaynatılıp bal ilave edilerek içirilir.

d) Turunç çiçeği su ile kaynatılarak bal ilave edilerek içirilir.

e) Sarmısak yedirilir.

 

15.FELÇ:

 

a) Havuç, mandalina, ceviz, badem, hurma, ayva, hoşaf, polen, çörek otu, kereviz tohumu, zeytinyağı ve hindistan yağı yedirilmeli.

b) Ambel koklatılır.

c) İğde kaynatılarak birer bardak içirilir.

d) Biberiye kaynatılarak içirilir.

e) Yasemin yağı ile masaj yapılır.

g) Hastaya deniz ve kum banyosu yaptırılır.

 

16.GAZLAR:

 

a) Rezene su ile kaynatılıp içirilir.

b) Kekik, nane ve su kaynatılarak içirilir.

c) Anason ve su kaynatılarak içirilir.

d) Zencefil ve su kaynatılarak içirilir.

e) Çörek otu, havuç, sarımsak, ayva ve enginar yedirilir.

f) Karabaş otu ve su kaynatılarak içirilir.

g) Biberiye ve su kaunatılarak içirilir.

 

17.GRİP:

 

a) Ihlamur, limon ve su kaynatılarak içirilir.

b) Adaçayı ve su kaynatılarak içirilir.

c) Portakal, mandalina ve elma yedirilir.

d) Sarmısak yedirilmeli, en az günde bir tane kullanılmalı.

e) Papatya, nane ve su kaynatılarak içirilir.

f) Biberiye ve su kaynatılarak içirilir.

g) Masaj: Boyun ile omuzun birleştiği yerin tam ortası, kuvvetlice ovulur.

 

18.GÖZLERİ KUVVETLENDİRME:

 

a) Böğürtlen yedirilir.

b) Karabaş otu kaynatılarak içirilir.

c) Badem yedirilir.

d) Saf zeytinyağı göz çevresine sörülür.

e) Havuç yedirilir.

f) A vitamini kullanılır.

 

19.HIÇKIRIK:

 

a) Nane ve su kaynatılarak içirilir.

b) Limon ağzına damlatılır ve su verilir.

 

20.İDRAR YOLU İLTİHABI:

 

a) Arpa su ile kaynatılarak içirilir. 4 su bardağı suya iki çorba kaşığı arpayı 15 dakika kaynatılarak 3 kere 1 fincan içirilir. Yada yarısı olabilir.

b)Ebegübeci su ile kaynatılarak içirilir.

 

21.İDRAR TUTUKLULUĞU:

 

a) Papatya çiçeği, kereviz ve su kaynatılarak içirilir.

b) Kiraz sapı ve su kaynatılarak içrilir.

c) Ayrık otu ve su kaynatılarak içrilir.

d) Maydanoz ve su kaynatılarak içirilir.

e) Prasa ve zeytinyağı yemeği yedirilir.

f) Bal ve su kaynatılarak içirilir.

g) Yüz üstü yatırılarak, karın kısmına baskı uygulanır.

h) Ayaklarını karnına doğru ileri ve geri hareket ettirilir.

 

22.İŞTAHI AÇMAK:

 

a) Nane ve su kaynatılarak şeker ilave edilerek içirilir.

b) Yemeklerde karabiber kullanılır.

c) Çörek otu bal ile yedrilir.

d) Kekik ve su kaynatılarak içirilir.

e) Cıva perçemi su kaynatılarak içirilir.

f) Kantoron çiçeği su kaynatılarak içirilir.

 

23.KABIZLIK:

 

a) Her akşam sebze yemeği yedirilir.

b) Ebegümeci, bal ve su kaynatılarak içirilir.

c) Kuru erik ve su kaynatılarak içirilir.

d) Sinameki ve su kaynatılarak içirilir.

e) Hıyar, kereviz, domates, havuç suyu, zeytinyağı, susamyağı, yoğurt, semizotu, kayısı, elma patlıcan, bamya, kabak ve keten tohumu yedirilir.

 

24.KANSIZLIK:

 

a) Yumurta, süt, pekmez, dut, badem, kuru üzüm, polen, hurma, ceviz yedirilir.

b) Kantaron ve su kaynatılarak içirilir.

c) Maydanoz ve su kaynatılarak içirilir.

d) Biberiye ve su kaynatılarak içirilir.

e) Cıva perçemi ve su kaynatılarak içirilir.

 

25.KARACİĞER:

 

a) Enginar yemeği yedirilmeli, enginar yaprağı su ile kaynatılarak içrilir.

b) Kereviz su ile kaynatılarak içirilir.

c) Ardıç tohumu su ile kaynatılarak içirilir.

d) Maydanoz su ile kaynatılarak içirilir.

e) Biberiye su ile kaynatılarak içirilir.

f) Kekik su ile kaynatılarak içirilir.

g) Zeytinyağı, limon suyu aç karnına sabah içirilir.

 

26.KUSMA:

 

a) Nane limon suyu ve şekerli su kaynatılarak içirilir.

b) Ihlamur, su ve bal karıştırılarak içirilir.

c) Kekik ve su kaynatılarak içirilir.

d) Adaçayı ve su kaynatılarak içirilir.

 

27.ÖKSÜRÜK:

 

a) Kuru incir, hurma ve su kaynatılarak içirilir.

b) Süt, kuru incir kaytılarak içirilir.

c) Süt, sarmısak ile kaytılarak, bal karıştırılarak içirilir.

d) Keten tohumu, bal ile aç karına yedirilir.

e) Limon kabuğu, tarçın ile karıştırılarak yedirilir.

f) Ebegümeci ayva çekirdeği, mandalina kabuğu su ile kaynatılarak içirilir.

 

28.UNUTKANLIK:

 

a) Kuru üzüm günde 15-20 tane yedirilir.

b) Fıstık içi, elma, kabak ve soğan yedirilir.

 

29.UYKUSUZLUK:

 

a) Papatya su ile kaynatılarak içirilir.

b) Biberiye su ile kaynatılarak içirilir.

c) Ihlamur su ile kaynatılarak içirilir.

d) Adaçayı su ile kaynatılarak içirilir.

e) Nane, su ile kaynatılarak içirilir.

f) Yatak odası maviye boyanması iyi gelir.

g) Akşam yemekleri sarmısaklı yoğurt yedirmek faydalıdır.

 

30.ZAYIFLAMA:

 

a) Süt, pekmez, tatlı badem yedirilmeli.

b) Keten tohumu, bal, incir, fındık, muz yedirlmelidir.

c) Çam fıstığı, pirinç, sütlaç, kestane, ördek eti, zencefil tozu ve sütle karıştırılarak yedirilir.

Gösterim Sayısı: 1021 Son Düzenleme: Pazar, 02 Haziran 2013 10:50
Öğeyi Oyla
(0 oy)
URL	Url

Keywords real etate inveting,beginning real etate inveting,real etate invetor, beginning inveting,real etate,real etate agent,real etate tranaction,home ale,elling real etate,real return, real etate,Sydney commercial office pace,ydney commercial real etate,Sydney retail office pace,real etate letter, real etate propecting letter, concie letter writing, editing your letter,real etate, marketing,Inveting in home, real etate, financing, property inveting,property invetor,foundation problem, real etate tranaction, elling home, buying home, foundation repair,Alameda buy my houe,San Franico private lending,buy houe, real etate, private lending,real etate,hort ale,bank owned,forecloure,deal,inveting,alaka,ak,ml,anchorage,houe,home,hort ale,buying, elling,realetate, real etate, certified pecialit, mitigation,realtor,real etate inveting,return on invetment,buy and hold, renovation propertie,rehab propertie,real etate,real etate broker,etate broker,real etate broker,etate broker mart,etate broker,purchaing, real etate, agreement, purchae agreement,purchae contract,financing agreement,forecloure home,forecloure liting,aet management,aet management companie,real etate,Cheap Mexico Real Etate, Yucatan Home, Yucatan Land, Mexico Real Etate, Mexico Property,buying a home, buying property, home buying, home elling, property, home loan, real etate,real etate,real etate lawyer,real etate attorney,real etate firm,eller funkify,great houe,real etate,homeowner cutomize, amy hair durham real etate, durham n,real etate, real etate inveting, real etate invetor, real etate invetor, tay focued,greater vancouver,houing market,houing price,real etate market,2010,forecloure auction, home auction, bank home auction, forecloure auction, auction, real etate,junk mail, direct marketing, Catalog Choice, ProQuo, Do Not Mail Campaign, autin real etate, ident,etate profeional,real etate profeional,home take,real etate,reearch manager,real etate reearch, real etate profeional,India,real etate job,invetment property,real etate,right invetment property,right invetment, landlord,Scottdale forecloure, troon home for ale, paradie valley real etate, arcadia real etate, co,landord real etate invetment, real etate inveting, rental property, landlording, cah flow,buyer agency in texa,texa real etate,buyer repreentation agreement,real etate,buyer agency,Rent To Own, Columbia Sc Real Etate, Leae Option,marketing,advertiing,marketing home,marketing real etate,mortgage loan, purchaing a property, REALTOR�, real etate agent, purchae a property, real etate,pelican pointe country club,venice,florida,home for ale, real etate,araota,Invetment property advice, buy invetment propertie, Real Etate invetment advice,real etate,inveting,motivated eller,propertie,fbo,real etate inveor,buyer,real etate invet,Bridge Loan, Hard Money Loan, Commercial loan, commercial real etate loan, Private money loan,Subject to Mortgage, Subject to Finance, real etate inveting, real etate invetor, free, invet,Real Etate Inveting Billing MT, Bird dog Billing MT, learn real etate, Wholeale Deal Billing,peronal aitant,virtual aitant,entrepreneur,mall buine,ecretary,real etate,lawyer,frico home for ale, frico real etate, frico ml,other real etate job,tax ale overage,real etate job,realtor looking,etate job,ale overage,real etate,real etate inveting,Real etate webite deign, Real etate web deign, Real etate web deigner, Real etate webite d,flipping houe,flip real etate,fix and flip real etate,forecloure flipping,houe flipping tip,bentwater real etate lake conroe real etate bentwater home lake conroe home,real etate,purchae property,forecloure property,purchaing forecloure,barbado real etate,barbado luxury condominium,luxury condominium,real etate,owning real etate in an ira, real etate ira, real etate in an ira, paive cutodian, prohibited ,Grand rapid real etate, michgan real etate,hawaii land, big iland real etate,aweome twitter marketing,real etate,lubbock home for ale, lubbock real etate, lubbock ml,Seo package, eo ghotwriter, real etate ghotwriting, ebook writer, eo conultant,Real Etate, Tract Home, Invetment, Flipping, Flip, Money, Houe, Sidney Potter, D. Sidney Potte,Matermind Group,Real Etate Inveting,wholealing,hort ale,landlord,buy and hold,niche,invetor,property management, real etate, leaing, rental, commercial, reidential, trata, condo, kazawet,real etate inveting, real etate invetor, real etate inveting webite, real etate invetor web,Denver real etate, Denver home, Denver market, Denver real etate agent,real etate forecloure,real etate market,reo forecloure,real etate companie,home buyer,home building cot, real etate, realtor, home, autin texa real etate, houe, remodeling, diy,buying real etate, finding motivated eller, pre-qualifay eller, how to find a motivated eller, h,real etate,real etate agent,real etate agent,etate agent,real etate property,etate agent,Scottdale real etate, Scottdale forecloure, Scottdale bank-owned home,Real Etate, Property-Management, Automobile Deduction, Affiliate.,palm beach county,beach front,real etate,money inveted,palm beach,america wake, buy houe, realtor,real etate market,bad publicity,real etate,property market,cypru,buyer,developer,etate agent,real etate, cah flow, invetment, inveting, peculating, invetor, broker, roi, return on,homeownerhip taxe,money down,home purchae, IRS,rental,FHA,fannie mae,freddie mac, real etate,real etate, buying home, luxury home, realtor, real etate agent, new home,huckaby bricoe group,karen bricoe, real etate, ale, elling, market, northern virginia,real etate invetor, how do contractor invet in real etate, Contractor invetor, contractor,buying real etate in new zealand,real etate agent,real etate inveting, real etate education, invetment property,private money for real etate, private lender real etate,Real Etate Liting, Real Etate Property Liting, Houe For Sale, Houe For Rent,federal reerve, real etate invetment, currency value effect, deflationary force on U.S. value,real etate,forecloed home,forecloure proce,forecloure proce entail, forecloure,right roommate,living pace,living cot,leaing,apartment,real etate,Tampa home, Tampa Real Etate, Tampa FL Home For Sale, Tampa Home For Sale, Tampa Luxury Home,ten tip,firt time,home buyer, real etate, property,real etate, buying houe, elling houe, liting agent, property, home buyer, buine, ociety, fa,property value, tax appeal explained, lawyer, conultant, homeowner, real etate tax,curb appeal,firt impreion,great firt impreion,great curb appeal,elling your home,real etate,buying property in irael, irael real etate lawyer, money aving tip in irael,bank loan,bank mortgage,real etate,bank loan,free and clear houe,real etate education, real etate coure, real etate guru, why too many coure, affiliate,real etate broker, herman oak, encino, tudio city, real etate agent, otheby',zevi hafran,big,iland,real,etate,real etate,police tation,holiday,cypru,property,afety,ecurity,door,lock,neighborhood,home,etate invetment club,invetment club,real etate invetment,real etate,etate invetment,mount wahington,mount wahington home,lo angele, mount wahington real etate,Livermore Real Etate, Livermore Home for Sale, Livermore Realtor, Livermore Real Etate Agent,Buy Invetment Property, Real-Etate Invetment, Buy to let Propertie, Buy Bet Rental Property, in,cookeville tenneee,tenneee ound good,middle tenneee, relocation, real etate, Tenneee Tech,rental property inveting, invetment property, real etate inveting,Whitianga Real Etate Agent,wealth, forecloure, wealth building, real etate, ucce, dream, riche,real etate,real etate marketing,real etate agent,real etate buine,today real etate,Florida commercial real etate, commercial real etate, real etate,riche with rental, real etate inveting,real etate,apartment invetment,forecloure,hort ale,reo,bank owned,real etate,real etate inveting,key bicayne home,key bicayne real etate,key bicayne luxury home,Real Etate, Tel Aviv, Irael, Home,aet allocation,aet allocation trategy,allocation trategy,correct aet allocation,real etate.,rental property managment,real etate,real etate,better home,home inpection,home inpector,major invetment,right property,property,etate agent territory,real etate agent,property market,real etate,inveting,real etate challenge,overcome real etate,real etate, career, education, employment,property invetor,real etate,make money,experienced invetor,flipping propertie,help ave,avoid forecloure,real etate,expert cdpe,homeowner facing hardhip,Tulum Real Etate, Mexico Retirement Communitie, Mexico Real Etate, Mexico Property,plan,blueprint,real,etate,real-etate,reading,property option,property option,real etate,property invetment, Autralian real etate invetment,undertanding capitalization,capitalization rate, invetment rate on return, inveting real etate,real etate,real etate inveting,real etate invetor,Autin real etate, Wetlake Hill real etate,leae purchae agreement, real etate, leae option,liting preentation,liting approach,traditional approach,ultimate liting,real etate,auction, real etate, real etate advice, buying, buying a home,weton florida, relocating to florida, weton real etate, weton home,Northwet Atlanta GA 30339 Home for Sale,Vining GA home for ale,Northwet Atlanta Real Etate,build,own,your,houe,advice,expert,bet,value,money,contruction,real,etate,owner,home,where,cot,Cozumel real etate, Tulum real etate, Mexico real etate, Cozumel propertie, purchae,conference venue,children partie,venue hire, real etate, buine, ervice,real etate, property invetment buying, property invetment,value property,invetment buying,Wimberley, Hill Country, Texa town, autin real etate, wimberley real etate, texa, mall town,real etate webite,earch engine,eo,real etate,houe eller,direct mail,houe eller advertie,right price,potential buyer,hard money loan,rehab loan,real etate invetor,invetor rehab loan,wholealing real etate article,real etate wholealing tip,real etate negotiation,without owning property,real etate market,tax ale,owning property,real etate crah,make money,earch home for ale, real etate,real etate,real etate development,land development,buying home,real etate,dicounted propertie,dicount propertie,real etate, credit crunch,home loan,mortgage broker,interet rate, real etate, Canada,real etate, real etate inveting,Rental Apartment, Real Etate, Home, luxury apartment,wholeale deal,real etate,Atlanta Forecloure, Invetment Property, Buying home,due diligence real etate, environmental ite aement, phae 1 environmental,forecloure, deed in lieu, give your houe away, under water, real etate houe not old,real,etate, invetment, capitalization, financing,Caribbean Real Etate,Trinidad Propertie,real etate,fractional interet,fractional interet,appraiing commercial real,commercial real,boulder real etate,colorado real etate,real etate market,boulder county,real etate,co area real,builder, real etate, builder, home improvement,make ene finding propertie real etate real etate propertie etate propertie find propertie a,property Fortaleza,real etate Fortaleza,property Forteleza,Forteleza real etate,land Fortaleza,rea,great property,principal identifie,factor behind,real etate invetor, failure point, ucce,myrtle beach realtor, myrtle beach real etate agent, myrtle beach houe for ale,reo propertie,real etate owned,buying reo propertie,real etate agent,etate agent,real etate profeional,bet real etate, real etate agent,real etate, home, new home, buying houe, propertie, realty, real etate development, buyer,California real etate,California homebuyer credit,California home buyer credit,real etate,real etate agent webite, marketing for realtor, real etate lead, real etate agent marketing,buine, property, real etate, money, receion,real etate,real etate deal,real etate right,real etate invetment,interet rate,etate right,real etate agent,real etate,real etate agent,preferred real etate,real etate, buying property, rental property, rental propertie, econdary home, buying to rent,joneboro arkana real etate,real etate,real etate agent,buying a home, elling a home,real etate,elling real etate,elling real,real etate advertiement,home improvement,home repair, real etate, door, compoite,home buyer,down payment,real etate agent,firt time buyer,ml online mn,Reidential real etate team,Lui Roque,Make money flipping real etate,hand-off real etate,Holly Spring home for ale,Holly Spring real etate,Real Etate Title, Title Inurance,buying a home,boulder real etate,boulder co,home buying tip,home buying trategie,Detroit Real Etate Property Cah,Real Etate Invetor, Milan Ramey, Real Etate Invetor Expert,unny ile condo, unny ile real etate, miami real etate,real etate training,crazy experience,real etate tip,home taging, home elling, elling real etate, taging tatitic, home taging tatitic,Puyallup Real Etate, Puyallup Home for Sale, Puyallup Realtor, Tacoma Home, Tacoma Home for Sal,real etate etate agent home buying real etate agent home buying time time line buying time,hort ale,real etate,ale proce,bet price elling property,profeional advice elling,real etate. how to ell your property,buy to let mortgage,property inveting,invetment property,real etate invetment repayment, real,condo, condominium, real etate, autin real etate, hud, economy, autin ml, home, economy,real etate mohali,real etate agent mohali,condo, laurentian, laurentide, quebec, real etate, houe, new houe, new condo, condominium,real etate,powder pring,home,ga,georgia,real etate,outh africa,outh africa real,africa real etate,real etate market,etate market,real etate,lead generation,generate lead,realtor marketing,real etate liting, Realtor Lead,real etate inveting, buying and elling propertie, expert in field,real etate agent, purchae a property, buy a houe, market value, propertie for ale, buying a ho,property management, real etate,curb appeal,home elling,elling real etate,home taging,home curb appeal,flipping houe, wholealing real etate, flipping home, real etate flipping,London, UK, property invetment, bet place to live in London, Prime real etate,crorail tation,papillion, home, nebraka, real etate, realtor, omaha, la vita, chool, chool ditrict, propert,real etate,real etate inveting,etate inveting,real etate invetment,realty inveting,realty,buy apartment building, flip apartment building, quick turn real etate,triple net leae invetment, triple net leae, nnn leae, commercial real etate inveting,real etate,inveting,property appraial,Real etate, real etate blog,utility election,utility election tip,utility provider,utilitie,real etate,home,apartment,real etate rental propertie, rental real etate, make money with real etate rental,real etate, free guide, deal, inveting, media,miami luxury condo, miami real etate, miami beach condo,
Anchor_Text anchortext
Image_Comment As one of the biggest decisions you will ever have, just be sure you utilise the services of an experienced property agency to get the best good value out there, while providing sound advice and support over the whole process. While you'll be able to comfortably anticipate to get 60% to 65% financing to your income producing multiple tenant commercial real estate investment via a bridge loan and 50% for vacant property, but this figure may also go up to 80% according to type of the house and cash flow it generates. Many real estate investors determine the value of earnings property by using the capitalization rate, although it can be a simple computation, it is very misused.
Guestbook_Comment Below you will find details of the best way to sell real-estate through Craigslist. Each and every step from the stairs should be check to see when they are still structurally sound. For now, determine in places you wish to concentrate on real estate property investing, become and expert in it, and go for it.
Website_title Reasons to Use a Real Estate Agent When Selling Your Home
Category Romance,SciFi Fantasy Horror,Self Help,Short Stories,Spirituality Religion,Sports Literature,Travel Leisure,True Crime,Wealth Building,Weight Loss Diet,Westerns,Womens,Young Adults,Business,Accounting,Accounting Payroll,Advertising,Agriculture,Architecture and Interior Design,Branding,Business Travel,Career Advice,Careers Employment,Change Management,Construction Industry,Consulting,Continuity Disaster Recovery,Customer Service,Entrepreneurialism,Ethics,Franchising,Fundraising,Furnishings and Supplies,Human Resources,Industrial Mechanical,Innovation,International Business,Interviews,Job Search Techniques,Management,Marketing,Marketing Direct,Negotiation,Networking,Non Profit,Outsourcing,PR,Presentation,Productivity,Restaurant Industry,Resumes Cover Letters,Retail,Risk Management,Sales,Sales Management,Sales Teleselling,Sales Training,Security,Small Business,Solo Professionals,Strategic Planning,Team Building,Top7 or 10 Tips,Venture Capital,Workplace Communication,Workplace Safety,Finance,Auto Loans,Bankruptcy,Bankruptcy Lawyers,Bankruptcy Medical,Bankruptcy Personal,Bankruptcy Tips Advice,Budgeting,Commercial Loans,Credit,Credit Counseling,Credit Tips,Currency Trading,Debt Consolidation,Debt Management,Debt Relief,Estate Plan Trusts,Home Equity Loans,Leases Leasing,Loans,PayDay Loans,Personal Finance,Personal Loans,Philanthropy Charitable Giving,Structured Settlements,Student Loans,Taxes,Taxes Income,Taxes Property,Taxes Relief,Taxes Tools,Unsecured Loans,VA Loans,Wealth Building,Health and Fitness,Acne,Acupuncture,Aerobics Cardio,Allergies,Alternative,Anti Aging,Anxiety,Aromatherapy,Arthritis,Asthma,Autism,Back Pain,Beauty,Build Muscle,Childhood Obesity Prevention,Contraceptives Birth Control,Cosmetic Surgery,Critical Care,Dental Care,Depression
Description_250 Most from the times, owners of such properties have been in a hurry to turn out their business from your particular location to get settled to some other and they are generally aiming to sell them off when possible. Of course within the real-world things do get it wrong and the ones still did not close, much like they do which has a regular real estate contract and a thirty day closing.
Forum_Comment Everyone is using the Internet to discover their ideal home or that perfect tract of land. People who sold their homes through short sales will generally be entitled to new home mortgage in two years, while those that had foreclosure may need to wait 5 years to get a new loan. Springtime is often the time for filing real estate property or property tax appeals.
Guestbook_Comment_(German) Jetzt gibt es ein Zeichen einer gestörten Wirtschaft, wenn Investoren von Real Estate freikaufen, um in Aktien einzusteigen. Eins, dort sind die neuen Gesetze, an Ort und Stelle, zum von Leuten vor Verbrechern zu schützen, die schauen, um Leute in der gerichtlichen Verfallserklärung zu nutzen.
Micro_Message They then get yourself a cut if the deal is completed also however you can function out whatever terms your comfortable with. We were not sure, however, what to anticipate within the South, but soon i was happy we selected Cookeville as our new home. http://www.youtube.com/watch?v=_c004rrCuDQ
Description_450 Your Business Plan has to be detailed so that your goals are flowed into a detail level which means you get sound advice just about every day. If you want to invest for this market you must understand value of having the best deals.
Blog_Comment In a speech from the governor with the state of Quintana Roo, the beginning of Cozumel's function as "home port" for Pullmantur was known as a "historic event" not only for Cozumel, as well as the entire state and also all of Mexico. Advantages of land development when compared with building development:You can profit a whole lot in land development because you only purchased lands and vacant lots at really cheap prices. , UVA); and the Regional University of Cariri (Universidade Regional do Cariri, URCA).
Blog Title Other Alternatives in Property Investment Buying
Blog Description Cobb County everyone who is 62 years old and older are exempt from paying county school taxes, which cuts their government tax bill almost in half. There is a town named Kailua on Oahu, which means this you are hyphenated.
Guestbook_title The Importance of Environmental Site Assessment Before Buying a Property
Website_title_(German) Der Unterschied zwischen industriellem, Klein- und Handels-Real Estate
Description_450_(German) Blitznachrichten, diese sind, wo das Geschäft, bei der Real Estate-Investierung von derzeit kommt. Sie haben nicht einmal gerichtliche Verfallserklärung an über 50% archiviert von, was sie noch halten.
Description_250_(German) Zum Beispiel in Washington State sollen Sie ein registrierter Auftragnehmer sein, wenn Sie ein Haus kaufen, um über $500 in den Reparaturen oder in den Verbesserungen zu ihm zu machen. Gut streicht das ziemlich genau 95% von Investoren durch, die nicht Generalunternehmer sind.
Guestbook_title_(German) Gründe, ein Immobilienagentur-When Selling Your-Haus zu benutzen
Website_title_(Polish) Ćwiczenie 2 Dla Real Estate inwestorów - Craigslist bubel
Description_450_(Polish)
Description_250_(Polish)

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.