Demir Ailesi

Demir ailesi Hukuk Mücadelesini Zelal hastalandığındamn beri devam ettirmektedir. Suçlular cezalandırılana kadar da mücadelemiz sürecektir. Bu bölümde mücadeleyi yürüten aile bireylerini tanıtmak istedik.

Hasan DEMİR, aile reisi ve mücadeleyi bizzat üstlenen kişidir. Aile adına tüm hukuki sorumluluk Hasan DEMİR'dedir. Hediye DEMİR, Hasan DEMİR'in eşi olup en büyük destekçisidir.

Hasan-Hediye çiftinin Zelal'le birlikte 13 çocukları vardır. Küçükten büyüğe sırasıyla Zelal DEMİR, Berfin DEMİR, Zine DEMİR, Nergiz DEMİR, Ferhat DEMİR, Mahsun DEMİR,  Lokman DEMİR, Fatma DEMİR, Gülizar DEMİR, Rezzan DEMİR, Berivan DEMİR, Özgür DEMİR, Neriman DEMİR

Aile kalabalık olmasına rağmen Hasan -Hediye çiftinin tüm çocuklarının gönüllerinde ayrı bir yeri vardır. Tüm aile bireyleri Viranşehir ilçesinde barış ve mutluluk içinde yaşarlar. Çevrelerinde örnek alınan bir ailedir.

www.zelaldemir.com web sitesi Baba Hasan DEMİR'in isteği üzerine Zelal DEMİR'i sonsuza dek yaşatmak ve ailece yürütülen hukuk mücadelesini tüm dünyaya duyurmak amacıyla kurulmuştur.