Sitemiz Hakkında

Web sitemiz nihayet yayına girdi. Demir ailesi olarak uzun süredir web sitesi projesini planlamaktaydık. Teknik ve ekonomik imkanları tamamlamamız doğrultusunda web sitemiz de yayına girdi.

www.zelaldemir.com sitesinin ıkuruluş amacı Kızımız Zelal DEMİR'i sonsuza kadar yaşatmak ve vermiş olduğumuz hukuk mücadelesini tüm dünyaya duyurmaktır. Bu sırada kızımızla aynı durumda bulunan tüm SSPE hasta ve yakınları sitemizden faydalanabilir. Bizimle birlikte devlete karşı Hukuk Mücadelesi yürüten tüm hasta yakınları burada bilgi ve belge paylaşımı yapabilirler.  

Herşey 11/10/2002 tarihinde başladı. Viranşehir Devlet Hastanesine bağlı ekipler karma aşı için 1. sınıflara aşılama çalışması yapmaya gelmişlerdi. 4. dersti. Kızım Zelal DEMİR de aynı sınıftaydı. Öğretmeni de ben yani babasıydım. Aşı ekipleri için sınıf listesini hazırlarken kızım Zelal DEMİR önce beni yapın dedi. Ben afamı kaldırana kadar o aşı olmuştu. Zararı olmaz dedim ne olacak aşıdan dedim, ama olan oldu. Ekipler aşılama çalışması yapmadan önce öğretmene sorar sınıfta 1. sınıf olmayan var mı?, sınıf tekrarı yapan var mı? Maalesef sormadı cellatlar. Aşı olduktan 1 ay sonra Kızım Zelal DEMİR'e Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde SSPE teşhişi kondu. Katiller kızımı infaz ettiler. İşte mücadele bunun mücadelesidir. 2002'de başlayan mücadele ben ve aile fertlerim var olduğu sürece sürecektir. 

Şu an 2013 yılındayız. Kızımın katilleri kamu görevlileri elini kolunu sallayarak geziyor. Haklarında dava  bile açamadım. Hiçbir devlet kurumu kendi katillerine ceza vermeyi düşünmedi bile. Avrpa insan haklarına kadar çıkmama rağmen tüm dünya kızımın katillerini korudu. Şu unutulmamalıdır ki Aşı yaparak insan zehirlemek toplu katliamdr ve insanlık suçudur. Benim kızım bu insanlık suçunun kurbanlarındandır. Tüm dünya şunu bilsin ki kızımın katili DEVLET'tir ve tüm suçlulara bunun hesabı sorulacaktır.

 

Hasan DEMİR